Szkoła przyjazna uczniom

Nasza szkoła jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki wszystkim uczniom, którzy do nas przyjdą. Dbamy o to, aby rodzice byli usatysfakcjonowani jakością i fachowością naszych działań oraz efektami kształcenia i wychowania. W każdym młodym człowieku staramy się odnaleźć jego unikatowy potencjał, zdolności i predyspozycje tak, aby zapewnić mu optymalne warunki dla rozwoju intelektualnego i emocjonalnego.

 

  • DSCN1660.jpg

Nowoczesny sprzęt i sale wykładowe

Staramy się wyposażać nasze pracownie i sale w nowoczesny sprzęt, aby nasza młodzież mogła podążać za nowymi technologiami.

 

Przyjazna atmosfera

Nasz Zespół to szkoła, w której panuje przyjazna atmosfera oparta na wzajemnym zaufaniu, tolerancji i poszanowaniu godności drugiego człowieka. Charakter szkoły sprawia, że każdy uczeń czuje się w niej bezpiecznie i komfortowo. Dbamy o miłą atmosferę i przyjazne kontakty między nauczycielami, uczniami i ich rodzicami. Budujemy więzi w trakcie codziennej pracy, a także poprzez organizowanie licznych spotkań i imprez okolicznościowych.

 

Szkoła z pasją

Organizujemy zajęcia rozwijające umiejętności uczniów w różnych kierunkach. Zapraszamy na dodatkowe zajęcia z mechaniki pojazdowej, koło informatyczne, zajęcia rozwijające zainteresowania kulinarne oraz szeroką gamę zajęć sportowych.

Nasi uczniowie uczestniczą również w kursach poszerzających kompetencje zawodowe, które dają im dodatkowe kwalifikacje.

 

Pokazy technologiczne

W ramach kształcenia zawodowego na terenie szkoły organizowane są pokazy nowych technologii, między innymi oprogramowanie dla rolnictwa precyzyjnego. Nasi uczniowie praktycznie sprawdzają możliwości cyfrowego zarządzania nowoczesnym gospodarstwem.

 

U nas możesz nawet zamieszkać

Na terenie szkoły zlokalizowany jest internat z 72 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje są trzyosobowe. W każdym z nich jest węzeł sanitarny z prysznicem. Pokoje dostosowane są do potrzeb młodzieży i umożliwiają wypoczynek oraz przygotowanie do zajęć lekcyjnych. W każdym pokoju jest dostęp do Internetu.

 

Plac manewrowy

Służy nam do nauki jazdy samochodem oraz pojazdami rolniczymi.

 

Orlik

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

ADRES

Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Macieja Rataja
Rusocin, ul. M. Rataja 12
83-031 Łęgowo

 

KONTAKT

58 301-00-78
58 301-00-61
email: sekretariat@zsrckp.edu.pl


Wykonanie: newww.pl