Integracja i świetna zabawa w pierwszy dzień wiosny

w Z.S.R. C.K.P. w Rusocinie. Wynik ma drugorzędne znaczenie.

Doświadczenie i zespołowa gra pozwoliła reprezentacji Nauczycieli zwyciężyć w meczu z reprezentacją Uczniów. Nie było jednak łatwo! Pierwszy set okazał się zwycięski dla uczniów. W drugim secie kontuzji uległ Pan profesor Maciej Żuk. Twardy charakter pozwolił panu Maciejowi dograć tego seta. Kolejne padły łupem Nauczycieli, którzy odnieśli długo oczekiwany sukces 3:1 (22:25; 25:19; 25:23; 25:23). W 3 secie Nauczyciele musieli przeprowadzić transfer medyczny i do zespołu dołączył Darek Kapusta z klasy II B, a w 4 secie Grzegorz Domagała z klasy III F TŻ. O tym, że mecz był zacięty świadczy wynik. Spotkanie obfitowało w wiele spektakularnych akcji i zgromadziło wielu kibiców siatkówki.

Rewanż już 1 czerwca na Dzień Dziecka - Dzień Sportu.

Zespoły wystąpiły w następujących składach.

Nauczyciele: Marta Kijak (C), Robert Aszyk, Wojciech Ostrowski, Jerzy Szurdak, Maciej Żuk i Jarosław Ziółkowski.

Uczniowie: Sandra Bukowska (C), Karolina Burnicka, Karolina Stoduś, Kinga Krause, Grzegorz Bednarski (C), Napoleon Bednarski, Filip Benedyk, Grzegorz Domagała, Dariusz Kapusta.